KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15652035
nr 1565 2035
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
"Vårdag vid Mäster Mikaels gata". Signerad. Akvarell, bildmått: 24x26 cm, yttermått inklusive ram: 37x39 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:14:01
25/9 11:44:29
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm